Кошик
83 відгуків
+380 (99) 286-85-77
+380 (97) 291-05-90
+380 (93) 334-01-11
+380 (63) 660-46-70
ул. Молоткова, 85, Черкаси, Україна
ТОВ "ЕКОПРОМТРАНС"
Залишити відгук

Мішки пакувальні

Мішок — універсальна тара, в якій виробляють транспортування і зберігання будматеріалів і харчових продуктів. Мішок незамінний при ремонті для вивезення будівельного сміття. Може використовуватися для господарських і технічних потреб. Залежно від призначення, така тара випускається з різних матеріалів.

 

Джутові мішки

 

Виготовляються з рослинних (джутових волокон, завдяки чому така тара повністю екологічна і може використовуватися для зберігання продуктів. Старі мішки легко піддаються переробці, швидко розкладається в грунті. Джутовий мішок може експлуатуватися тривалий час, при забрудненні легко стирається, пошкодження у вигляді дірок латаються, що дозволяє продовжити термін служби. Крім того, на поверхню такої тари можна наносити друковані малюнки та логотипи.

 

Поліетиленові мішки

 

Така тара має високі фізико-механічні властивості, не пропускає вологу, що може бути істотною для зберігання деяких видів матеріалів. До достоїнств пакувальних поліетиленових мішків також відносяться:


• легкі вагу і розміри в складеному стані;
• несхильність до гниття;
• стійкість до вологи і сонячних променів;
• перешкоджає розвитку шкідливих бактерій;
• низька вартість товару.

 

Паперові пакувальні мішки

 

У каталозі нашого сайту представлені мішки з клапанами, крафт-мішки (білі і бежеві), різних розмірів і кількості шарів. Існує можливість нанесення логотипу і різних написів. Паперові мішки екологічні, легко переробляються, підходять для сипучих, і не тільки, товарів з мінімальним вмістом вологи.
На нашому сайті ви знайдете пакувальні поліетиленові та паперові мішки джутові різних габаритів. Також можливе виготовлення тари під замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner