Кошик
83 відгуків
+380 (99) 286-85-77
+380 (97) 291-05-90
+380 (93) 334-01-11
+380 (63) 660-46-70
ул. Молоткова, 85, Черкаси, Україна
ТОВ "ЕКОПРОМТРАНС"
Залишити відгук

Унікальне виробництво поліпропіленових мішків

Унікальне виробництво поліпропіленових мішків

Унікальне виробництво

ТОВ «Екопромтранс» — найунікальніша компанія, освоїла повний виробничий цикл виготовлення ламінованої поліпропіленової тари — від гранул поліпропілену до сучасної упаковки у вигляді коробкообразных клапанних мішків AD*STAR (за ліцензії австрійської компанії Starlinger). У програмі також представлено виготовлення ламінованих паро - та гідроізолювальних плівок — аналог продукції Silver чеської компанії Juta.

 

Сучасне інноваційне нове обладнання — якісна і надійна упаковка

ТОВ «Екопромтранс» було створено в 2002 р., однак поштовхом до його інтенсивного розвитку стало купівля інноваційного обладнання австрійської компанії Starlinger&Co. З 2011 р. виробничі потужності ТОВ «Екопромтранс» розташовані в р. Черкаси. Сучасне високотехнологічне обладнання компанії «Екопромтранс» забезпечує виробництво величезного асортименту поліпропіленових мішків, контейнерів поліпропіленових типу біг-бег і Лайнер-біг, що дає унікальну можливість задовольняти самі амбітні потреби в промисловій упаковці. Випускається у нас тара має привабливий зовнішній вигляд, і здатна зберегти свій природний вигляд при будь-яких погодних умовах.

Широкий асортимент

Мішки поліпропіленові контейнери (біг беги) використовуються в будівельній промисловості для упаковки будівельних сумішей, цементу, піску, гіпсу, будівельних відходів та багато інших; у хімічній і харчовій промисловості — для пакування і зберігання мінеральних добрив, реактивів, хімічних препаратів, цукру, полімерів, зерна, борошна, солі, гірчиці, круп; в сільському господарстві — для зберігання і транспортування кормів, овочів, фруктів, зернових культур та іншого.

Високі гідроізоляційні властивості дозволяють одно - або багатошарове покриття (ламінування) поліпропіленового полотна розплавом поліетилену з різними добавками, завдяки яким досягається висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання, збільшується міцність, підвищується еластичність і гідроізоляція.

«Лідер галузі 2013»

У ТОВ «Екопромтранс» запроваджена європейська система контролю якості у відповідності з вимогами ISO 9001. Абсолютно вся продукція компанії тестується і випробовується в сучасній акредитованої лабораторії на міцність та інші показники. Наша упаковка має всі необхідні рекомендації до застосування. Висока якість і надійність продукції визнано споживачами по всій Україні і відзначається на різних авторитетних виставках.

За підсумками Національного бізнес-рейтингу України третій рік поспіль ТОВ «Екопромтранс» займає лідируючі позиції серед підприємств - виробників промислової тари та упаковки з поліпропілену. Такі досягнення стали можливими завдяки постійному пошуку інноваційних шляхів розвитку і удосконалення виробництва та удосконалення технологій з метою підвищення контролю якості продукції.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner